Anne sütün MEDELA süt pompalarıyla sağılması sonrasında fazla Anne sütü ileriye yönelik yatırım amacıyla saklanmalıdır. Bebeklerin uzun sürelerde sanne sütü ile beslenmesi gelişimlerine destek olacaktır. Bu nedenle fazla sütün depolanması ve annenin sütünün azaldığı durumlarda yada annenin çalışmak zorunda kalıp bebeğinden ayrı kaldığı durumlarda besin değerini kaybetmeden saklayabilmesi amacıyla üretilen Medela Süt Saklama Poşetleri gama ışınları ile steril edilmiş, hijyenik haldedir.Sütün besin değerini kaybetmesini ve bakterilerin oluşmasını önlemek için anne sütü kullanılmadığı zaman derhal buzdolabına konmalı, eğer 24 saatten fazla kullanılmayacaksa dondurulmalıdır. Bu nedenle anne sütünün saklanması için Medela süt saklama poşeti idealdir.

Poşet klipsleri sayesinde hava ve nem geçirmeyen ve anne sütünün kalitesini muhafaza eden özel materyalden yapılmıştır. Isı izolasyonlu dikişleri poşetin yırtılmasını ve patlamasını önler.

Süt saklama poşeti direkt olarak Medela süt pompasına takılabilir. Anne sütünü koyduktan sonra poşetin üzerinde tarih atabilceği bölüm vardır. Bu şekilde anne sütünün tazeliğini koruyabilir. Anne sütü Medela süt saklama poşeti ile buzdolabının dondurucu bölmesinde yaklaşık olarak 2-3 hafta, derin dondurucuda (-20, -40 Cde) yaklaşık olarak 3 aydan 6 aya kadar saklanabilir.© 2011 - All Rights Reserved - Sümer A.Ş.- sumer@sumeras.com
Merkez : G.M.K. BULVARI NO:7/11 KIZILAY 06440 ANKARA
Phone : (0312) 418 41 29 - (0312) 418 26 46 pbx - Fax : (0312) 425 49 83
Web : http://www.sumeras.com

MERKEZI ISVIÇRE'DE BULUNAN MEDELA AG'NIN TÜRKIYE TEK DISTRIBÜTÖRÜDÜR.