Meme bakımında, meme ucu çatlak ve yaralarının oluşumunu önlemek için gebeliğin sekizinci ayından sonra düzenli olarak meme başlarına sürülen lanaolin içerikli katkısız saf kremlerin kullanımı da faydalı olabilmektedir.Medela Purelan  Anne ve bebek için %100 doğal, saf ve güvenli,emzirme dönemindeki meme ucu çatlaklarının tedavisinde idealdir.


Gebeliğin 8. ayından itibaren kullanıldığında meme uçlarının çatlamasını önler ve göğüsleri emzirmeye hazırlar. Çatlamış yada ağrılı meme uçlarını rahatlatır, iyileştirir ve korur.  Doku yenileyici özelliğinden dolayı iyileştirmeyi hızlandırır.
Purelan 100 Krem cildin kaybettiği nemi yeniden kazanmasını sağlayarak oluşturduğu mükemmel nem bariyeri sayesinde meme uçlarının kurumasını önler. Purelan 100 Krem' in bilinen yan etkisi yoktur. Allerjen değildir. Gözenekleri yada süt kanallarını tıkamaz, hiç bir şekilde süt üretimini ve emzirme sürecini etkilemez. Hiç bir katkı ve kimyasal madde içermez. (Örn: alkol,parfüm).Tatsız ve kokusuzdur. Kullanımdan önce veya sonra silme ve temizleme gerektirmez. Hem bebek hem de anne için güvenlidir.

Göğsümde Yara Var Emzirme Sonrasında Göğsümü Nasıl Koruyabilirim?


Çatlak, ağrılı, hassas meme uçlarının iç çamaşırına sürtünerek daha fazla tahriş olmasını engeller, göğsünden sızan fazla süt akıntısını koruyucu kalkan içerisine toplar.

Böylece iki emzirme süresi arasında devamlı takılabilir. Ayrıca kalkanın üzerindeki hava delikleri hava sirkülâsyonu sağlar. Bu sayede anne göğsünde bulunan yaranın hava ile temas ederek daha çabuk iyileşmesini sağlar. Anatomik form ve silikondan imal edilmiş esnek membran destek sayesinde rahat ve fark edilmeden taşınabilir.

© 2011 - All Rights Reserved - Sümer A.Ş.- sumer@sumeras.com
Merkez : G.M.K. BULVARI NO:7/11 KIZILAY 06440 ANKARA
Phone : (0312) 418 41 29 - (0312) 418 26 46 pbx - Fax : (0312) 425 49 83
Web : http://www.sumeras.com

MERKEZI ISVIÇRE'DE BULUNAN MEDELA AG'NIN TÜRKIYE TEK DISTRIBÜTÖRÜDÜR.