> Bu Ürünü Online Satın Almak İçin Tıklayınız
Ürünün Özellikleri

  • Lactina Plus ve Lactina Select elektrikli süt pompası özellikle hastanelerde ve kliniklerde uzun süreli ve sık kullanım için ideal bir süt pompasıdır. Ayrıca hastaneden çıktıktan sonra da kullanılmak üzere Sümer A.Ş. den kiralanabilir.
  • Annenin bebekten uzak kaldığı durumlarda ya da prematüre bebeklerde olduğu gibi anne göğsünden süt ememeyen bebekler için bu pompa önerilmektedir. Doktorlar ve emzirme uzmanları da bu pompaların süt salgılamasını sağladığını ve arttırdığını, süt kanallarında tıkanmayı önlediğini onaylamaktadırlar.

Ürün Madde İçeriği

  • Tüm parçalar silikon ve Polypropilenden imal edilmiştir.
  • Anne sütü ile temas eden tüm parçalar BPA/ DEPT içermez.

Garanti Şartları ve Süresi

Medela Türkiye tek distribütörü Sümer A.Ş. Medela ürünlerinin tek teknik servisidir. Ayrıca cihazlarınızın motor kısımlarında Sümer A.Ş. onaylı garanti sertifikası 2 yıl süreyle geçerlidir. Alacağınız cihazlar firmamız garantisi altındadır.

 
Kalite Belgesi:
CE, İSO 9000, İSO 9001, FDA Onaylı
Markanın Ait Olduğu Ülke: İsviçre
NOT: Hijyen açısından ürün iadesi yoktur.

Kullanım kolaylığı


 

  • Kolay ve yorulmadan süt sağmaya olanak sağlar. Lactina Select' in süt sağımı sırasında pompa emilimi bebeğin ritmiyle aynıdır. Bu emiş gücüne ek olarak ayarlanabilir ek topuz sayesinde maximum hızlı pompalama sağlar.
  • İsteğe göre tek veya çift pompalama yapabilir. Çiftli pompa seti ile iki göğüsten sağım yaparak süt sağma zamanını azaltır.
  • Lactina süt pompası aksesuarı sayesinde kolayca manuel süt pompasına dönüştürülebilir.© 2011 - All Rights Reserved - Sümer A.Ş.- sumer@sumeras.com
Merkez : G.M.K. BULVARI NO:7/11 KIZILAY 06440 ANKARA
Phone : (0312) 418 41 29 - (0312) 418 26 46 pbx - Fax : (0312) 425 49 83
Web : http://www.sumeras.com

MERKEZI ISVIÇRE'DE BULUNAN MEDELA AG'NIN TÜRKIYE TEK DISTRIBÜTÖRÜDÜR.