Medela Senfony Süt Sağma Pompası

Medela Senfony Süt Sağma Pompası

Özellikleri:

  • Profesör Peter E. Hartman ve Medela'nın ortak araştırmaları sonucu geliştirilmiş olan hastane tipi, programlanabilir süt pompasıdır. Ayrıca hastaneden çıktıktan sonra da kullanılmak üzere Sümer A.Ş. den kiralanabilir
  • İki aşamalı sağım yapma özelliği sahiptir. Uyarı ve Masaj özeliği sayesinde anne göğsüne uyarı yaparak süt üretimini artırmaktadır.
  •  Çift taraflı akıllı teknolojisi sayesinde bebeğin doğal emme modeli taklit edilerek daha az zamanda ve aynı anda her iki göğüsten daha fazla süt elde etme olanağı sağlar.
  • Motor ünitesinde vakum hızı kullacının isteğine göre artırılabilir ve azaltılabilir
  • Pompalama programı pompalama fazları arasındaki otomatik ve manuel ayarların her ikisi için opsiyonları içerir. Pompalama programı bir kart içinde saklanmıştır.
  • Annenin bebekten uzak kaldığı durumlarda ya da prematüre bebeklerde olduğu gibi anne göğsünden süt ememeyen bebekler için bu pompa önerilmektedir. Doktorlar ve emzirme uzmanları da bu pompaların süt salgılamasını sağladığını ve arttırdığını, süt kanallarında tıkanmayı önlediğini onaylamaktadırlar. İsteğe göre tek veya çift pompalama yapabilir. Çiftli pompa seti ile iki göğüsten sağım yaparak süt sağma zamanını azaltır.

Ürün Madde İçeriği: Tüm parçalar silikon ve Polypropilenden imal edilmiştir. Anne sütü ile temas eden tüm parçalar BPA/ DEPT içermez.

 

Garanti Şartları ve Süresi: Medela Türkiye tek distribütörü Sümer A.Ş. Medela ürünlerinin tek teknik servisidir. Ayrıca cihazlarınızın motor kısımlarında Sümer A.Ş. onaylı garanti sertifikası 2 yıl süreyle geçerlidir. Alacağınız cihazlar firmamız garantisi altındadır.

 

Markanın Ait Olduğu Ülke: İsviçre

***Hijyen açısından ürün iadesi yoktur.

 

Kataloğumuzu İncelediniz mi?

En ince detaylarla hazırladığımız bütün isteklerinizi bulabileceğiniz kataloğumuzu inceleyebilirsiniz